PLAVBY

Tip na netradiční dovolenou

Stále většímu zájmu se dostávají okružní plavby.
Plavba nadchne každého! Kombinace poznávacího zájezdu s jednou základnou na lodi je ideální varianta pro ty, kteří chtějí navštívit mnoho míst, ale špatně snášejí neustálé balení kufrů a přesuny z/do hotelu. Plavební společnosti bedlivě monitorují aktuální bezpečnostní situace a v případě nouze mohou změnit původní plán trasy.

STŘEDOMOŘÍ  

SEVERNÍ EVROPA

ARABSKÝ POLOOSTROV A ASIE

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE

ŘÍČNÍ PLAVBY

OSTATNÍ PLAVBY

Vydejte se s námi na plavbu a zažijte svou nejlepší dovolenou v životě.

Je to romantika. Je to něco úplně jiného. Je to zážitek na celý život. Plavba výletní lodí spojuje poznávací zájezd s odpočinkovým pobytem u moře. Komfortní plovoucí palác se spoustou možností, co dělat, a zastávky v nejzajímavějších místech na světě - to je koktejl zážitků, na které do konce života nezapomenete.Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxování na palubě, koupaní se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nového místa. Všechno je možné.


10 důvodů, proč je plavba lepší než klasická dovolená u moře


  • Poznáte mnohem víc míst - ne jen jednu hotelovou pláž
  • Uvidíte světoznámé přístavy pohledem námořníka
  • Pokaždé se probudíte na jiném, krásném místě
  • Za výhodnou cenu máte k dispozici luxusní zázemí
  • Objevíte pláže, ke kterým se jinak než lodí nelze dostat
  • Setkáte se se zajímavými lidmi z celého světa - posádka lodí je mezinárodní
  • Na lodích můžete nakupovat za duty free ceny
  • Zažijete romantiku na lodi i pohodlí luxusního hotelu
  • K dispozici je vám řada sportovišť a relaxačních center
  • Ochutnáte skvělá jídla z místní i mezinárodní kuchyně

Restaurace a bary

Od výborných cukrářských výrobků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři Vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny Vaše chutě.

Na každé lodi je k dispozici i několk barů, kaváren , cukráren a pizzerie, každý si jistě vybere.


Bazény, sporty a lázně

Dovádějte v aquaparku, nebo si vychutnejte výhled na oceán z jedné z vířivek.. Zažijte vzrušení na surfovém simulátoru , na kladce vysoko nad promenádou nebo z lezecké stěny. Zabruslete si na ledu nebo na inlinové dráze nebo si zacvičte ve fitness centru vybaveném moderními kardiovaskulárními a posilovacími stroji. Také se nabízí nejnovější lekce pilates, spinning, kickboxu, jógy, trekking nebo salsy.

Vychutnejte si odpočinek v lázních nabízejí luxusní řadu uklidňujících masáží a programů. Od okysličujícího ošetření pleti, po aromaterapeutické masáže a exotické procedury, jako je čakrová terapie kameny. Každá procedura je navržena tak, aby pomohla uvolnit stres, dodala tělu energii a pocit osvěžení.


Zábana na lodi

Užijte si některé z divadelních představení ve stylu Broadway, dobijte si večer energii v některém z mnoha salónků, barů, nočních klubů či v kasinu, které konkuruje nejlepším kasinům ve stylu Monte Carlo. Nikde na moři nenajdete lepší zábavu.

Setkejte se s přáteli u drinku v baru, vychutnejte si vystoupení živých kapel nebo si sami zkuste zazpívat karaoke. Protančete noc v jednom ze skvělých nočních klubů nebo si vyzkoušejte tanec v rytmu salsy.

Nebo lenošte u jednoho nebo dvou ledových koktejlů a relaxujte - vždyť jste přeci na dovolené.


Děti a jejich aktivity

VAŠE DĚTI U NÁS BUDOU ŠŤASTNÉ A TÍM PÁDEM BUDETE I VY!

Vaše děti jsou díky našemu bezplatnému programu pro mládež v dobrých rukou.. Jjedinečné animační programy kombinují umění, historii a kulturu, organizujeme taneční večírky, kulinářské lekce a honby za pokladem a také je k dispozici sportovní hřiště, dílny, hračky, hry a herní konzoly Xbox. Děti se budou dobře bavit v bezpečném prostředí.


Budete mít ty nejkrásnější vzpomínky

Luxusní kajuty, dobré jídlo, bohatý program, spousta nových míst. Těžko se ale slovy popisuje pocit, který máte na palubě. Mořský vítr ve vlasech, když stojíte na přídi, a mohutný koráb se pomalu šine vpřed. Pohled na blížící se přístav, ještě zahalený mlhou. Nerušená noční obloha z lehátka na nejvyšší palubě. Tohle jinde zkrátka nezažijete.