PLAVBA S POBYTEM V KAMBODŽI

Ambiera má pro Vás skvělý tip

Rozhodujete se kde strávíte vaší vysněnou exotickou dovolenou poznáním zatím pro vás neprobádaných tropických skvostů nebo relaxací na malebné pláži?

Prožijte týden na luxusní zaoceánské lodi , poznejte tajemství Thajska a Malajsie a po té týden relaxujte na ostrově Koh Rong.


Co během Vaši dovolené s Ambierou uvidíte


Singapur

neboli Lví město je jedním z největších přístavů na světě a zároveň nejvyhledávanější turistické místo na světě. je státem i městem v jednom

více o Singapuru naleznete zde


Langkawi

Malajský ostrov ležící mezi Malajsií a Thajskem, na kraji Andamanského moře a Malackého průlivu. Nabízí perfektní infrastrukturu, velmi přijatelné ceny služeb, neodolatelné bezcelní nákupy , minimum turistů, zachovalou tropickou a atraktivní mix čtyř kultur.

U zálivu Pantai Kok najdeme největší turistické lákadlo ostrova. Z poměrně malé orientální vesničky vede visutá lanová dráha na horu Gunung Mat Cincang. Kdo by si pomyslel, že to musí být spíš zábavná hračka, nechť nasedne na švýcarskou lanovku a nechá se vyvézt na první vrchol, zhruba 700 metrů nad mořem. Druhá polovina cesty vede nahoru bez podpěr, a nabízí fantastický výhled na velkou část ostrova, moře s ostrovy a hlavně nadhled na fascinující deštný prales s blízkým vodopádem.

Co dělá Langkawi výjimečnou destinací, je množství malých pláží. Za jediný den není problém objet pět či šest zcela odlišných pláží, jedna hezčí než druhá.

Moře je klidné a extrémně teplé, odhadem přes 30 stupňů, v klidných zátokách snad ještě teplejší. S ohledem na podnebí ale i takto teplá voda osvěží.


Phuket

Nejznámější a nejoblíbenějším místo jižního Thajska.

Tato ostrovní provincie snů v Andamanském moři je vyhlášena neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov má jedinečné dlouhé pláže, pokryté bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Ostrov Phuket je bezpochyby perlou mezi mnoha thajskými plážovými a ostrovními ráji na hlubokém jihu. 

Více se dozvíte zde 


Kuala Lumpur

Mnoho kultur i náboženství, patřící k nejbohatším městům jihovýchodní Asie.Téměř dvoumilionové hlavní město Malajsie Kuala Lumpur bylo založeno kolem roku 1860 v dobách britské kolonizace. Růst a prosperita metropole ležící u soutoku řek Klang a Gombak jsou neodmyslitelně spojené s čínskými obchodními zájmy. Tradiční architektura i koloniální viktoriánská zástavba se zde postupně propojuje s tou nejmodernější, mísí se zde několik národností, náboženství i architektonických stylů. Vedle mešit a buddhistických či indických chrámů, ale i kostelů se zde rozrůstá například Čínská čtvrť anebo čtvrť zvaná Malá Indie. Moderní a obchodní svět se v Kuala Lumpur snoubí s tím tradičním, mimořádné současné stavby zde nalézáme dokonce i mezi mrakodrapy, například futuristické Petronas Twin Towers, které patří k nejvyšším budovám světa. A to vše jen nedaleko neprostupné tropické džungle. 


Ko Samui

Bílý písek, čistá voda a výborná poloha při pobřeží Thajského zálivu udělali z Ko Samui jednu z nejlepších lokalit pro dovolenou v Thajsku. 

Kokosové palmy a obrovské žulové kameny - to jsou symboly dovolené na Ko Samui. Ostrova, který se "zpronevěřil" nezávislým cestovatelům a v posledních deseti letech se stal jednou z nejoblíbenějších thajských dovolenkových destinací.

Co byste měli vědět o Ko Samui?

Na Ko Samui přijíždějí každý rok desítky tisíc turistů, které pojme zhruba pětistovka resortů rozsetých po pobřeží. Mimochodem - to má délku zhruba sto kilometrů, takže se vám tu nestane, že byste se na pláž nevešli. Pláže na Ko Samui jsou navíc opravdu krásné a ty méně frekventované přejí romantice.

Poznávacím znamením ostrova Ko Samui jsou kokosové palmy - je jich tady zhruba dva a půl milionu a jsou památkou na dobu, kdy se obyvatelé ostrova živili výhradně prodejem kokosové kopry. Což už dneska samozřejmě neplatí - hlavním odvětvím na ostrově je turistický ruch.


Bangkok

Bangkok je městem obrovských rozdílů. Pro oko pozorovatele ze západněji situovaných zemí může působit téměř až bizarně - například výjevem, kde se tyčí obrovský, několik desítek pater vysoký mrakodrap mezinárodního řetězce hotelů přímo vedle nízkého domu s pomalu se rozpadající zdí a bez oken. Podobně jako další velká města v této části světa je i Bangkok rušnou, neustále živou metropolí s proslulým nočním životem, stále plnými silnicemi a velkým množstvím pouličních prodejců, kde se dá sehnat opravdu téměř cokoliv - od zajímavých jídel netradičních vůní až po kopie výrobků známých značek.


Kambodža

Kambodža je jedním z království jihovýchodní Asie, které leží na pobřeží Tichého oceánu. Jeho rozloha činí 181 040 km2 a žije zde zhruba 15,5 milionu obyvatel. Hlavním a největším městem je Phnompenh. Kambodža patří na jednu stranu k zemím s velice pohnutou historií, na druhou stranu je v současné době častým cílem cestovatelů. Ti přijíždějí obdivovat skutečné skvosty místní architektury, ale také divokou přírodu, která ovšem začíná pomalu mizet. 


Ostrov Koh Rong je druhým největším ostrovem patřícím tomuto království a často bývá označován jako "perla Kambodži". Chybí zde totiž asfaltová silnice, nepotkáte zde ani davy lidí a navíc můžete obdivovat opravdu nádherné pláže a průzračné moře. Jenže pokrok zastavit nelze a existují plány na jeho modernizaci, takže ve stávající podobě asi brzy zmizí. 


Po 13 dnech strávených na lodi se vydáte do perly Kamdoži

Ambiera Vám nabízí časově omezenou nabídku na tento zájezd

Cena 39.800,- Kč za osobu 

CENA OBSAHUJE

leteckou dopravu z/do PRG

plavbu lodí Costa Fortuna v termínu 21.01.-02.02.2020

vnitřní kajuta

plná penze

trasńsfer na ostov Koh Rong

a následný pobyt v

3* Paradise Bungalows Koh RongNeváhejte nás kontaktovat a zkušení travel consultanti CA Ambiera pro vás i vaše děti připraví tu nejkrásnější dovolenou.