PLAVBA LODÍ S PRODLOUŽENÝM POBYTEM NA OSTROVĚ PHUKET

Ambiera má pro Vás skvělý tip

Rozhodujete se kde strávíte vaší vysněnou exotickou dovolenou poznáním zatím pro vás neprobádaných tropických skvostů nebo relaxací na malebné pláži?

Prožijte týden na luxusní zaoceánské lodi , poznejte tajemství Thajska a Malajsie a po té týden relaxujte na ostrově Phuket

Vaše cesta začíná letem z Prahy leteckou společností Emirates a první den strávíte v Singapuru, nudit se rozhodně nebudete!


Singapur


neboli Lví město je jedním z největších přístavů na světě a zároveň nejvyhledávanější turistické místo na světě. je státem i městem v jednom


více o Singapuru naleznete zde


Plavba lodí

Druhý den se nalodíte na luxusní loď Mariner of the Seas , bude o Vás znamenitě postaráno, a co loď nabízí?  

Restaurace a bary

 • Hlavní restaurace - ve 3 patrech - Top Hat and Tails, The Sound of Music, Rhapsody in Blue. Zde se servírují snídaně, obědy a večeře.
 • Windjammer Café - samoobslužná restaurace na snídaně, obědy, večeře a lehké občerstvení, nealkoholické nápoje z automatů, káva a čaj jsou v této restauraci zdarma
 • Giovanni's Table Italian - Italská restaurace s romantickou atmosférou, perfektní pro speciální příležitosti.
 • Chops Grille - Restaurace s širokou nabídkou grilovaných specialit, steaků a mořských plodů. Rezervace předem je nutná a za poplatek 25 EUR/osoba.
 • Royal Caribbean's steakhouse
 • Johnny Rockets - rodinná restaurace ve stylu "classic american diner" z 50. let podávající poctivě burgery a jiné oblíbené americké pokrmy. Poplatek - 4,95 USD/osoba
 • Ben & Jerry's Ice Cream - pravá americká zmrzlina v nejrůznějších formách a příchutích. Ceny à la carte.
 • Pokojový servis - Pokojový servis doručí svým hostům lehké snacky, ale také snídaně, obědy a večeře přímo do kajuty. 

Zábava

 • Venkovní filmové plátno u bazénu
 • Knihovna a karetní salonek
 • Show na bruslích v Studio B
 • 15 barů, klubů a salónků - Café Promenade, Vintages wine bar, Schooner bar, Connoisseur cigar club, Champagne bar, Sky bar
 • Televizory s dotykovou obrazovkou v kabině, wifi
 • Casino Royale
 • Různé značkové, duty-free obchody na promenádě 

Sport & Wellness

 • Horolezecká stěna
 • Kluziště
 • Minu-golfové hřiště
 • 6 whirlpooly, dva z nich vířivky s výhledem na oceán
 • Basketbalové hřiště
 • Prostor k běhání a na in-line bruslení
 • Vitality Spa s širokou nabídkou procedur včetně Medi-Spa a akupunktury
 • fitness centrum - jóga a tai chi 

A co všechno během plavby uvidíte ?Kuala Lumpur

Mnoho kultur i náboženství, patřící k nejbohatším městům jihovýchodní Asie.Téměř dvoumilionové hlavní město Malajsie Kuala Lumpur bylo založeno kolem roku 1860 v dobách britské kolonizace. Růst a prosperita metropole ležící u soutoku řek Klang a Gombak jsou neodmyslitelně spojené s čínskými obchodními zájmy. Tradiční architektura i koloniální viktoriánská zástavba se zde postupně propojuje s tou nejmodernější, mísí se zde několik národností, náboženství i architektonických stylů. Vedle mešit a buddhistických či indických chrámů, ale i kostelů se zde rozrůstá například Čínská čtvrť anebo čtvrť zvaná Malá Indie. Moderní a obchodní svět se v Kuala Lumpur snoubí s tím tradičním, mimořádné současné stavby zde nalézáme dokonce i mezi mrakodrapy, například futuristické Petronas Twin Towers, které patří k nejvyšším budovám světa. A to vše jen nedaleko neprostupné tropické džungle. 


Langkawi

Malajský ostrov ležící mezi Malajsií a Thajskem, na kraji Andamanského moře a Malackého průlivu. Nabízí perfektní infrastrukturu, velmi přijatelné ceny služeb, neodolatelné bezcelní nákupy , minimum turistů, zachovalou tropickou a atraktivní mix čtyř kultur.

U zálivu Pantai Kok najdeme největší turistické lákadlo ostrova. Z poměrně malé orientální vesničky vede visutá lanová dráha na horu Gunung Mat Cincang. Kdo by si pomyslel, že to musí být spíš zábavná hračka, nechť nasedne na švýcarskou lanovku a nechá se vyvézt na první vrchol, zhruba 700 metrů nad mořem. Druhá polovina cesty vede nahoru bez podpěr, a nabízí fantastický výhled na velkou část ostrova, moře s ostrovy a hlavně nadhled na fascinující deštný prales s blízkým vodopádem.

Co dělá Langkawi výjimečnou destinací, je množství malých pláží. Za jediný den není problém objet pět či šest zcela odlišných pláží, jedna hezčí než druhá.

Moře je klidné a extrémně teplé, odhadem přes 30 stupňů, v klidných zátokách snad ještě teplejší. S ohledem na podnebí ale i takto teplá voda osvěží.


Ostrov Penang

bývá označován za perlu Orientu. Ostrov Penang nabízí jednak krásné široké pláže, ale i řadu památek. Provincii Penang tvoří malá část pobřeží s městem Butterworth, ale hlavně ostrov Penang. Ostrov spojuje s pobřežím most dlouhý 13 kilometrů. Je to nejdelší most v jihovýchodní Asii. Penang patří mezi metropole plné života, kde se mísí východní kultura s kulturou západu.

Hlavním městem ostrova je Geogetown. Pro návštštěvníky bude patřít k nejzajímavějším výkvět maurské architektury - Mešita Jala Acheen, nejstarší anglikánský kostel v Malajsii St.George. Ve Wat Chaymangkalaram uvidíte ukrytou 33 metrů dlouhou sochu ležícího Budhy.Necelých 15 kilometrů od Georgetownu stojí "Chrám azurového obláčku", který je také známý pod názvemHadi chrám 


Phuket

Nejznámější a nejoblíbenějším místo jižního Thajska.

Tato ostrovní provincie snů v Andamanském moři je vyhlášena neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov má jedinečné dlouhé pláže, pokryté bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Ostrov Phuket je bezpochyby perlou mezi mnoha thajskými plážovými a ostrovními ráji na hlubokém jihu. 

Po týdnu stráveném na lodi se vydáte na tento ostrov Thajsko - Phuket

Více se dozvíte zde 


Ambiera Vám nabízí časově omezenou nabídku na tento zájezd
Cena 37.600,- Kč za osobu 

Cena obsahuje

Letecká doprava

s let. společností Emirates

Mariner of the Seas

7 denní plavba s plnou penzí

Ubytování

1 noci v Singapuru

7 nocí v plážovém hotelu na Bali se snídaní