PLAVBA JIHOVÝCHODNÍ ASII         S POBYTEM NA BALI

Ambiera má pro Vás skvělý tip 

Rozhodujete se kde strávíte vaší vysněnou exotickou dovolenou poznáním zatím pro vás neprobádaných tropických skvostů nebo relaxací na malebné pláži? 

Prožijte týden na luxusní zaoceánské lodi , poznejte tajemství Thajska a Malajsie a po té týden relaxujte na ostrově Bohů a Démonů - na ostrově Bali.

Vaše cesta začíná letem z Prahy leteckou společností Emirates a první den strávíte v Singapuru, nudit se rozhodně nebudete!


Singapur 

neboli Lví město je jedním z největších přístavů na světě a zároveň nejvyhledávanější turistické místo na světě. je státem i městem v jednom 

více o Singapuru naleznete zde


Plavba lodí

Druhý den se nalodíte na luxusní loď Voyager of the Seas , bude o Vás znamenitě postaráno, a co loď nabízí?  Restaurace a bary

 • 10 restaurací včetně hlavní Carmen Dining Room, bufetové Windjammer Café a lehkého občerstvení s hot dogy Boardwalk Dog House
 • za příplatek pak specializovaná italská Portofino, sushi bar Jade a další. 
 • Dále 18 různých barů a salonků včetně Scoreboard Sports Bar a vinotéky se šampaňským; zmrzlinový bar Ben & Jerry's Ice Cream.   

Zábava

 • Venkovní filmové plátno u bazénu 
 • Knihovna a karetní salonek 
 • Show na bruslích v Studio B 
 • 15 barů, klubů a salónků - Café Promenade, Vintages wine bar, Schooner bar, Connoisseur cigar club, Champagne bar, Sky bar
 • Televizory s dotykovou obrazovkou v kabině, wifi 
 • Casino Royale 
 • Různé značkové, duty-free obchody na promenádě 

Sport & Wellness

 • Horolezecká stěna 
 • Kluziště
 • Minu-golfové hřiště
 • 6 whirlpooly, dva z nich vířivky s výhledem na oceán 
 • Basketbalové hřiště 
 • Prostor k běhání a na in-line bruslení
 • Vitality Spa s širokou nabídkou procedur včetně Medi-Spa a akupunktury
 • fitness centrum - jóga a tai chi 

A co všechno během plavby uvidíte ?


Kuala Lumpur 

Mnoho kultur i náboženství, patřící k nejbohatším městům jihovýchodní Asie.
Téměř dvoumilionové hlavní město Malajsie Kuala Lumpur bylo založeno kolem roku 1860 v dobách britské kolonizace. Růst a prosperita metropole ležící u soutoku řek Klang a Gombak jsou neodmyslitelně spojené s čínskými obchodními zájmy. Tradiční architektura i koloniální viktoriánská zástavba se zde postupně propojuje s tou nejmodernější, mísí se zde několik národností, náboženství i architektonických stylů. Vedle mešit a buddhistických či indických chrámů, ale i kostelů se zde rozrůstá například Čínská čtvrť anebo čtvrť zvaná Malá Indie. Moderní a obchodní svět se v Kuala Lumpur snoubí s tím tradičním, mimořádné současné stavby zde nalézáme dokonce i mezi mrakodrapy, například futuristické Petronas Twin Towers, které patří k nejvyšším budovám světa. A to vše jen nedaleko neprostupné tropické džungle.


Langkawi 

Malajský ostrov ležící mezi Malajsií a Thajskem, na kraji Andamanského moře a Malackého průlivu. Nabízí perfektní infrastrukturu, velmi přijatelné ceny služeb, neodolatelné bezcelní nákupy , minimum turistů, zachovalou tropickou a atraktivní mix čtyř kultur.

U zálivu Pantai Kok najdeme největší turistické lákadlo ostrova. Z poměrně malé orientální vesničky vede visutá lanová dráha na horu Gunung Mat Cincang. Kdo by si pomyslel, že to musí být spíš zábavná hračka, nechť nasedne na švýcarskou lanovku a nechá se vyvézt na první vrchol, zhruba 700 metrů nad mořem. Druhá polovina cesty vede nahoru bez podpěr, a nabízí fantastický výhled na velkou část ostrova, moře s ostrovy a hlavně nadhled na fascinující deštný prales s blízkým vodopádem.

Co dělá Langkawi výjimečnou destinací, je množství malých pláží. Za jediný den není problém objet pět či šest zcela odlišných pláží, jedna hezčí než druhá.

Moře je klidné a extrémně teplé, odhadem přes 30 stupňů, v klidných zátokách snad ještě teplejší. S ohledem na podnebí ale i takto teplá voda osvěží.


Ostrov Penang 

bývá označován za perlu Orientu. Ostrov Penang nabízí jednak krásné široké pláže, ale i řadu památek. Provincii Penang tvoří malá část pobřeží s městem Butterworth, ale hlavně ostrov Penang. Ostrov spojuje s pobřežím most dlouhý 13 kilometrů. Je to nejdelší most v jihovýchodní Asii. Penang patří mezi metropole plné života, kde se mísí východní kultura s kulturou západu.

Hlavním městem ostrova je Geogetown. Pro návštštěvníky bude patřít k nejzajímavějším výkvět maurské architektury - Mešita Jala Acheen, nejstarší anglikánský kostel v Malajsii St.George. Ve Wat Chaymangkalaram uvidíte ukrytou 33 metrů dlouhou sochu ležícího Budhy.Necelých 15 kilometrů od Georgetownu stojí "Chrám azurového obláčku", který je také známý pod názvem Hadi chrám 


Phuket 


 Nejznámější a nejoblíbenějším místo jižního Thajska.

Tato ostrovní provincie snů v Andamanském moři je vyhlášena neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov má jedinečné dlouhé pláže, pokryté bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Ostrov Phuket je bezpochyby perlou mezi mnoha thajskými plážovými a ostrovními ráji na hlubokém jihu. 

Více se dozvíte zde


Po týdnu stráveném na lodi se vydáte na ostrov bohů a démonů na Bali

Tajuplné Bali nabízí panenské pláže, děsivé vulkány i nejkrásnější zahrady.

Ostrov je typický kouzelným pobřežím, které obklopuje teplé azurové moře. Na Bali naleznete nepřeberný počet úchvatných přírodních scenerií, krajinu protkanou rýžovými políčky. Zdejší kuchyně je ovlivněna čínskou gastronomií a je velmi chutná a cenově dostupná.

Bali však nejsou pouze pláže, Bali je ostrov bohaté kultury s krásnou krajinou a stovkami venkovských vesnic. Bali má jedinečný tanec, hudbu, architekturu, chrámy, festivaly a slavnosti. K perlám ostrova patří Ubud s balijským uměním, řemesly, tancem a hudbou

Více o Bali naleznete zde


Ambiera Vám nabízí časově omezenou nabídku na tento zájezd 

Cena 39.600,- Kč za osobu 

cena obsahuje:

Letecká doprava

s let. společností Emirates

Voyager of the Seas

8 denní plavba s plnou penzí

Ubytování

2 noci v Singapuru

5 nocí v plážovém hotelu na Bali se snídaní


Neváhejte nás kontaktovat a zkušení travel consultanti CA Ambiera pro vás i vaše děti připraví tu nejkrásnější dovolenou.