MSC DIVINA

Každý z Vás jistě někdy toužil poznat exotické země obklopené sněhově bílými plážemi omývané tyrkysovým mořem a pyšnící se nádhernou tropickou krajinou.

Vybrat si jednu z nich je jistě těžká volba a co takto během jedné dovolené poznat všech těchto pět dech beroucí destinací ?

A to není vše, k dosažení těchto exotických skvostů vám bude nádherná luxusní zaoceánská loď MSC DIVINA. Ráno se probudíte a již celý den máte o zábavu postaráno, vychutnáte si bohatou snídaní, pří které můžete pozorovat kouzelného hladinu Oceánu a těšit se nezapomenutelné zážitky během pestré nabídky výletu - jak už zvolíte prozkoumání vodopádů na Jamaice, mayské památky na ostrově Cozumel , nákupy v Nassau , plavání s rejnoky na Kajmanech nebo relax na malebné pláži, jistě vám zůstanou vzpomínky na celý život.O Vaší zábavou je však postaráno i den, kdy zůstanete na moři, k dispozici Vám bude pestrá nabídka restaurací, barů , bazény, vířivky , posilovna a po celý den zábavný program , soutěže, živá hudba. Po večeři v luxusní restaurace, kde na vás čekají delikatesy z celého světa doporučejeme navštívit úchvatné divadelní představení a je jen na vás, zda večer zakončíte poslechem živé hudby v baru se skleničkou vína. 


Trasa 12 denní plavby

MIAMI

je město okázalého luxusu s velmi barevně pestrým charakterem a životem ve dne i v noci. 2. největší město ve státě Florida , je ukázkovým příkladem moderního tepu velkoměsta s ojedinělou sluneční exotickou příchutí s palmami všude tam, kam se podíváte. A vidět na vlastní oči panorama prosklených miamských mrakodrapů s okolo azurově zbarvenými mořskými vodami, lemované zlatým pískem, tak to je opravdu úchvatný zážitek. 


JAMAJKA

exotická atmosféra Karibiku, nádherné dlouhé pláže s jemným bílým pískem, rozmanitá pohoří vnitrozemí a vše podkreslující hudba v rytmu reggae, co více si můžete přát. Tento ostrov o rozloze 10.990 km čtverečních s více než 2,5 milióny obyvatel bývá nazýván pravým turistickým rájem
Nechcete-li strávit den na pláži nebo ve městě, vydejte se za dobrodružstvím do okolní krajiny. Objevte vodopády Dunn's River Falls, , které padají do hloubky téměř 200 metrů a jsou považovány za Niagáru Karibiku. Doporučujeme i návštěvu jeskyně Green Grotto, výlety jeepem do hor, či sjíždění řeky na obřích nafukovacích kruzích.


KOLUMBIE

Kolumbie svým návštěvníkům nabízí mnoho-diskotéky, noční bary (město Cali), salsu, karibské pláže , korálové útesy, stará španělská opevnění, posvátná indiánská místa, Údolí soch v okolí řeky Magdaleny a krásné hory. To všechno najdete v Kolumbii, jedné z nejkrásnějších zemí Latinské Ameriky. 

Naše tipy, co by vám nemělo v Kolumbii uniknout: metropole Bogota, historické město Cartagena, městečko Villa de Leyva, muzeum a nádherné parky v Mendelínu, druhá největší solná katedrála na světě Catedral de Sal v Zipaquirá, kávovou oblast Eje Cafetero, Údolí soch v okolí řeky Magdaleny a samozřejmě ochutnávka výborné kolumbijské kávy! 


PANAMA

Panama, to není jen unikátní průplav. Co by vám nemělo uniknout: tropický les a mořské výstavní centrum v Panama City, Pipeline road v národním parku Soberania, přírodní rezervace Punta Patino a Darién, pozorování mořských želv na ostrově Bastimentos Island Marine, spoku Volcán Barú, korálové útesy a bohatý podmořský život na ostrově Coiba Island.

Panama je známá především Panamským průplavem, 80 kilometrů dlouhým umělým příkopem mezi Atlantikem a Pacifikem. V zemi se nachází nádherné pláže a ostrůvky, jezera, zajímavé přístavy i tropické deštné pralesy s nejrozmanitějšími druhy ptactva a divoké zvěře. V Panamě se nachází množství národních parků a přírodních rezervací. K návštěvě lákají, přírodní rezervace Punta Patino, Darién a národní park Soberania, kde se můžete projít po světově proslulé Pipeline road, lesní cestě, která vede 27km krásným primárním deštným pralesem. 29% rozlohy země je chráněno. Cestovatelé tvrdí, že potápění a pozorování ptáků je v Panamě jedno z nejlepších na světě. Návštěvníky do Panamy láká i největší místní karneval, který začíná každoročně víkend před popeleční středou. 


KOSTARIKA

Kostarika, to jsou opuštěné písečné pláže, hustá deštivá džungle a neuvěřitelně barevná flóra a fauna - papoušci ara, kajmani, mořské želvy, opice, lenochodi. Prostě opravdový ráj omývaný z jedné strany nekonečným Pacifikem, z druhé strany Karibským mořem. Ideální destinace pro opravdové dobrodruhy, ale i milovníky raftingu, surfování a lenošení na skvostných a téměř osamocených plážích. Karibská atmosféra v duchu reggae je také všudypřítomná. Důvodů, proč se vypravit do Kostariky je celá škála a my Vás teď nabídneme nejdůležitější informace o cestování do této země včetně tipů na místa, která nesmíte při Vaší návštěvě Kostariky vynechat.


MEXIKO

Největší ostrov v Mexiku se nachází 57 km od Cancúnu a 20 km od pobřeží Mexika. Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Ostrov je známý svými idylickými plážemi, kde je možnost provozovat různé vodní sporty a svými mayskými ruinami. 

Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. V přístavním městečku San Miguel de Cozumel naleznete spoustu obchůdků, restaurací a barů. Rovněž doporučujeme výlet na pevninu - na kdysi mocné mayské město Tulum.


BAHAMY

Tropický vítr, víření bubnů, hudba, gurmánská jídla a nádherné zážitky - to jsou jen některé z vrcholných lákadel Nassau. Je tu pro každého něco. Zájem návštěvníků si zaslouží Pompey Museum nebo muzeum Junkanoo, botanická a zoologická zahrada, luxusní pláže s přepychovými hotely, zahrady Ardastra nebo Ford Charlotte. Vynechat byste neměli The Straw Market, ležící v centru města a je turisty velmi oblíbené. Bahamské ženy tu prodávají výrobky místních řemeslníků. Je to bouřlivý a pestrý trh, který nabízí pokaždé něco nového. Očekávejte různorodé zboží s hlasitým smlouváním při každém nákupu. Pokud hledáte značkové a luxusní oblečení, budete potěšeni místními cenami v ulici Bay Street, osvobozenými od cla v této hlavní nákupní čtvrti. Největší podmořskou sochou je Ocean Atlas u bahamských břehů. Předobrazem sochy měřící 5,5 metru a vážící 60 tun, je obr Atlás, držící své šíji drží nebeskou klenbu. 


Ambiera pro Vás vše zajistí a ceny Vás jistě více než překvapí

12 denní plavba na lodi MSC Divina 
za 19 480 Kč


Zaujala Vás tato nabídka ? Kontaktujte ještě dnes CA AMBIERA a naší travel consultanti vám rádi sdělí bližší informace.