KOUZELNÁ MÍSTA

Ambiera vám představuje kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. 

Kam s námi letos vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám můžeme připravit exotickou dovolenou podle vašeho přání.

Kostarika - země bohatá na zážitky

Milujete úchvatnou tropickou přírodu ? 

Nádherné písečné pláže bez lidí ?

 Máte rádi aktivní dovolenou - canopy, potápění, surfing, rafting? Vydejte se do Kostariky, která je také nazývána Švýcarskem nebo také zahradou Střední Ameriky. Tropické pralesy, bělostné pláže karibského i pacifického pobřeží , , divoké řeky, vodopády, jezera, laguny , přírodní horké prameny vulkány, množství divoké zvěře a ptactva volně v přírodě, nepřeberné množství rostlin a květů a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Pojeďte s námi poznat ráj na zemi.Poznejte úchvatnou přírodu a život nejšťastnějšího národa světa. Pojeďte s námi na Kostariku!


Neobjevený Karibik v Belize

Vydejte se do Belize, destinace, která si v posledních letech získala dobré renomé díky netknutým přírodním plážím. 

Marně budete hledat davy turistů také okolo zdejších mayských památek, naopak si užijete krásu přírody a pohostinnosti obyvatelstva takřka sami. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytnou perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole. Nelze opomenout ani výtečnou, autentickou kuchyni. Součástí Belize je také několik ostrovů, které jsou ideálním místem pro plachtění. Poblíž jednoho z ostrovů se nachází mořská hlubina zvaná Deep Hole, která je považována za potápěčský ráj. 


Langkawi - nenápadný Malajsijský ráj

Láká vás poznávání džungle, ale expedice je na vás příliš dobrodružná? 

Vydejte se na Langkawi a vaše dobrodružné i lenošivé já si přijdou na své. Můžete začít zlehka a vydat se do džungle ráno. Nechte se obklopit zpěvem ptáků, skřeky opic a odhalte taje přírodní medicíny. Odpoledne si na pláži užijte sluneční paprsky a pořádně si odpočiňte, to pravé dobrodružství na vás totiž čeká po setmění. Celý prales ožívá a vzduchem kromě netopýrů létají i různá prapodivná stvoření. Tady totiž veverky i lemuři mají křídla a vy budete mít možnost spatřit je na vlastní oči.


Zanzibar - mýtická krajina s mnoha tajemstvími

Africké rytmy, omamná vůně exotických květin a rozlehlé pláže lemované nádhernými palmami, to je tajemný Zanzibar. 

Odpočiňte si na krásných bílých plážích pod kokosovými palmami, vydejte se poznávat tuto zvláštní kombinaci kultur do centra ostrova či se ponořte do hlubin Indického oceánu, který nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění.Symbolem tohoto ostrova je zelenomodrá voda Indického oceánu, která omývá zdejší pláže s bílým pískem. Kolorit plážového ráje dokreslují vzrostlé palmy a pestrý podmořský život. Neváhejte a vydejte se poznávat exotický ráj, kde vás nadchne nejen nádherná příroda, ale také kousek historie, díky které je část Zanzibaru zapsána do památek UNESCO.


Sultanát Omán 

země pohádek Tisíce a jedné noci

Celoročně prosluněné rozlehlé pláže, omývané Indickým oceánem , mystická arabská kultura, komfortní hotely s prvotřídními službami Sultanát Omán -země sultánů a starých pevností leží na východě Arabského poloostrova a připomíná krajinu z pohádek tisíce a jedné noci. Na rozdíl od menších zemí Perského zálivu nabízí příjemné horské scenérie, svěží oázy a netknuté pláže.