KARIBIK - SPOJUJÍCÍ POZNÁNÍ A ODPOČINEK

Ambiera přináší tip na skvělou dovolenou v Karibiku spojující poznání a odpočinek.

Poznejte Kubu dříve, než se zcela změní a užijte si její atmosféru včas v rámci naší plavby Karibikem! 

Hned v prvních dnech vás čeká prohlídka Havany, v dalších dnech poznáte i jamajské Ocho Rios a vodopády Dunn's River Falls, na Kajmanských ostrovech prožijete magické doteky rejnoků a jedinečné indiánské památky jsou dobře dostupné z mexického Cozumelu. Závěr této skvělé dovolené patří lenošení na krásné písečné pláži kubánského Varadera.


Plavby lodí z Kuby 

Začaly se pořádat celkem nedávno a hned si získaly své příznivce. Kubu turisté milují pro krásné pláže na Varaderu, malebnou krajinu vnitrozemí a přívětivé obyvatelstvo. Do Havany se jezdí za nostalgií koloniální architektury podtrženou veselými pouličními muzikanty a dívkami v pestrých šatech. Míří se však také do výroben doutníků, likérek, cukrovarů či do slavné restaurace La Bodeguita del Medio.


Ambiera pro Vás vždy hledá ty nejvýhodnější letenky

do Havany je možno letět i z Mnichova nebo Vídně s 2 přestupy za cenu od 15 600 Kč, chcete-li si však užít komfort s 1 přestupem, doporučujeme let s Air France za aktuální cenu 21 094 Kč.  


Po příletu do Havany na Vás čeká komfortní loď - MSC Armonia

Výletní loď MSC Opera hostí na svých palubách více než 2 000 cestujících, kterým slouží k zábavě a oddechu atraktivní příslušenství. Hosté si tak naplno užívají cestování a elegantní prostředí v ryze italském stylu.

VYBAVENÍ LODĚ

Stravování, bary, kavárny     restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, pizzerie, 6 barů a                                                   klubů, cukrárna, kavárna
Zábava                                   divadlo, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, kasino, knihovna,                                                     videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program

Sport, wellness                     2 bazény a opalovací lehátka, 3 vířivky, klidová opalovací zóna Top 13,                                                posilovna, minigolf, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum                                                    Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára
Pro děti a mládež                 kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna                                                      (Lego, Chicco), vodní minipark


Vaše plavba Karibikem začíná a co Vás vše čeká ?Havana 

to je především neopakovatelná koloniální architektura , chuť rumu, vůně doutníků a rytmus žhavé salsy. A na závěr dne navštivte světoznámý bar La Bodeguita del Medio a ochutnejte vyhlášený koktejl mojito.

Hlavní město Kuby a zároveň jedno z center jejího turistického ruchu Havana leží na severním pobřeží tohoto největšího karibského ostrova ostrov a. Havana je určitě nejzajímavějším městem Kubánské republiky. Na jednom místě se tu prolínají jednotlivé historie epochy země a kulturní styly, to vše podbarvené vůní kubánských doutníků, chutí nejkvalitnějšího kubánského rumu, hrčením starých amerických bouráků a rytmy karibské hudby. V současném globalizovaném světě je Havana jednou z mála metropolí, které si uchovávají svou vlastní vůni, chuť i zvuky. Dovolená v Havaně může okouzlit naprosto kohokoliv, neboť je tu na výběr z mnoha aktivit včetně prohlídky starobylých památek, poznávání zdejší typické atmosféry, nakupování, sportování, lenošení u moře či výletů do širokého okolí.   


Havana je hlavní město Kuby s neopakovatelnou atmosférou, v němž naleznete pestrobarevnou směsici koloniálních památek. Navštivte zdejší muzea a galerie, projděte se křivolakými uličkami La Habana Vieja, zaposlouchejte se do rytmů pouličních bubeníků.


Jamajka

exotická atmosféra Karibiku, nádherné dlouhé pláže s jemným bílým pískem, rozmanitá pohoří vnitrozemí a vše podkreslující hudba v rytmu reggae, co více si můžete přát. Tento ostrov o rozloze 10.990 km čtverečních s více než 2,5 milióny obyvatel bývá nazýván pravým turistickým rájem.

Nechcete-li strávit den na pláži nebo ve městě, vydejte se za dobrodružstvím do okolní krajiny. Objevte vodopády Dunn's River Falls, , které padají do hloubky téměř 200 metrů a jsou považovány za Niagáru Karibiku. Doporučujeme i návštěvu jeskyně Green Grotto, výlety jeepem do hor, či sjíždění řeky na obřích nafukovacích kruzích.


Kajmanské ostrovy

nekonečné sněhově bílé písčité pláže s malebně skloněnými palmami, bohatý podmořský život srovnatelný se všemi světoznámými potápěčskými lokalitami, kvalitní stravu a v neposlední řadě atmosféru jinde na světě neopakovatelnou. 

Kolumbus říkal Kajmanským ostrovům "Las Tortugas" - želvy. I když je jich tu stále mnoho, vžilo se později jméno nepřesně označující zde žijící leguány jako krokodýli. Den zde můžete strávit plaváním s rejnoky, cyklovýletem po ostrově nebo lenošením na slavné Seven Miles Beach, na konci které naleznete přírodní ´tvar nazvaný Peklo a opodál doporučujeme navštívit želví farmu, delfinárium a Rum Factory.


Cozumel

Největší ostrov v Mexiku se nachází 57 km od Cancúnu a 20 km od pobřeží Mexika. Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Ostrov je známý svými idylickými plážemi, kde je možnost provozovat různé vodní sporty a svými mayskými ruinami. 

Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. V přístavním městečku San Miguel de Cozumel naleznete spoustu obchůdků, restaurací a barů. Rovněž doporučujeme výlet na pevnimu - na kdysi mocné mayské město Tulum


Po úchvatném týdnu na lodi se přesunete na legendární Varadero - neboli 

KUBÁNSKOU RIVIERU 

Čekají Vás sluncem prohřáté sněhobílé pláže , průzračně tyrkysové moře a všude přítomné rytmy salsy. Na Kubě nesmíte opomenout ochutnat tradiční kubánské koktejly. Jedním z těch nejslavnějších je samozřejmě mojito


6 dní strávíte ve 4* hotelu SOL SIRENAS CORAL


Pláž

  • hotel leží přímo u dlouhé nádherné pláže s bílým pískem. Lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport

  • tenisový kurt, volejbal, stolní tenis, minigolf, kajak, šlapadlo, katamarán (s odborným doprovodem), 2 venkovní bazény, dětský bazén, jacuzzi, fitness centrum, sauna. Večer živá hudba nebo zábavní show.

Stravování

  • All Inclusive - bufetová snídaně, obědy, večeře. Výběr alko i nealkoholických nápojů 24 hodin denně.

Vybavení pokojů

  • koupelna/WC, fén, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa

Ambiera pro Vás vše zajistí a ceny Vás jistě více než překvapí

Příklad cen v termínu 16.11.-29.11.2018

Letecká doprava

z/do Prahy

Plavba lodí MSC Armonia

včetně plné penze

Ubytování

6 dní ve 4* Sol Sirenas Coral

To vše za AKČNÍCH 40 750 KčZaujala Vás tato nabídka ? Kontaktujte ještě dnes CA AMBIERA a naší travel consultanti vám rádi sdělí bližší informace.