DOVOLENÁ S DĚTMI V DUBAJI

Přemýšlíte , kam se vydat se svými dětmi na zajímavou dovolenou?

 Ambiera vám přináší skvělý tip na Vaší dovolenou.

Dopřejte svým dětem prázdniny, které zůstanou v jejich vzpomínkách na celý život.  


Vydejte se s Ambierou do Dubaje a na luxusní lodi, obeplujte další skvostná místa této oblastprojděte se po úchvatném tržišti v Muscatu, které na Vás dýchne atmosférou pohádek tisíce a jedné noci, poznejte s Vašimi dětmi největší vodní park na Středním východě The Lost Paradise of Dilmun Water Park v Bahrajnu, staňte se závodníky Formuke 1 ve Ferrari parku v Abu Dhabi, zažijte nezapomenutelné chvíle v dubajském Legolandu a večer si vychutnávejte kouzlo tajemné pouště při barbecue večeři. 

Po celou dobu budete mít k dispozici zázemí luxusní lodi , kde je pamatováno i ta nejmenší - dětský klub, bazény, skluzavky i zábavný program pro děti.


Více o plavbách se dozvíte 

 ↓ ZDE ↓


Když se řekne Dubaj..

většině z nás si vybaví především mrakodrapy, luxusní ostrůvky, ale také bary, břišní tanečnice, vodní dýmka, a především moře a spousta písečných dun. Pro Dubaj jsou také naprosto charakteristické udržované ulice se svěží zavlažovanou zelení a exkluzivní výškové stavby. Nejednoho návštěvníka nadchne umělý poloostrov ve tvaru palmy, luxusní, čisté a volně přístupné pláže a vzrušující architektura. V Dubaji zkrátka najdete vše, na co jen pomyslíte, a možná i to, na co jste ještě dosud nepomysleli.

Pro své příznivé klimatické podmínky je Dubaj destinací se sezónou po celý rok. Vydejte se dnes s námi na objevování míst, která zpříjemní vaši rodinnou dovolenou. Vezměte s sebou i své děti, ať už jsou malé nebo trochu odrostlejší. Nudit se rozhodně nebudou. 


Ambiera Vám představuje Dubaj ve své plné kráse jako ideální destinaci pro čas trávený s dětmi  


Dubajský Legoland - ráj pro nejmenší

 • V říjnu 2016 své brány poprvé otevřel zábavní park Legoland Dubaj. Spojené arabské emiráty se tak mohou pyšnit prvním zábavním parkem tohoto druhu na Středním východu a zároveň sedmým Legolandem na světě. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi od 2 do 12 let, suchozemské a vodní radovánky ale jistě nadchnou i dospělé.
 • Zábavní komplex v moderním stylu se nachází v oblasti Džebel Alí, která je známá především pro svůj největší námořní přístav v regionu a pro druhý z ostrovů ve tvaru palmy. Celý projekt výstavby Legolandu zaštítil šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Součástí stavby je také celá řada obchodů, restaurace a rodinný hotel.
 • V Legolandu Dubaj je k vidění více než 40 tematických atrakcí, 15 tisíc LEGO modelů a přes 60 milionů kostiček LEGO. Celý park je přizpůsoben návštěvě za jakéhokoliv počasí. Začněte svou prohlídku v továrně na kostičky a odneste si suvenýr v podobě vlastní právě vyrobené kostky LEGO. Vodní část Legolandu nadchne milovníky toboganů a skluzavek. Po vodě se vaše děti projedou v designovém LEGO raftu. Spojte vodní radovánky s dobrodružstvím a ponořte se pod hladinu ve speciálně upravené ponorce. Objevíte podvodní svět, který nadchne celou rodinu.
 • Děti jistě ocení možnost řídit vlastní auto na elektrický pohon, kormidlovat loď nebo se proletět v LEGO letadle. Popusťte uzdu své fantazii a zažijte dobrodružství při projížďce na horské dráze přes tajuplnou historickou zemi a středověký hrad. Máte-li rádi architekturu, v části zvané Miniland na vás čeká více než 20 milionů kostiček spojených do obrovských staveb, které jsou charakteristické pro Blízký východ.
 • Nejvíce bude návštěvníky přitahovat nejvyšší budova světa Burdž Chalífa postavená z lega. Měří sice jen 17 metrů, ale bylo na ní použito až 439 tisíc kostek lega a samotná práce vyšla na 5 tisíc hodin, což je v kuse skoro 7 měsíců dřiny
 • Projděte se kolem zmenšenin známých míst a nechejte se unést panoramaty, jež naprosto věrně zobrazují skutečné typické výhledy. V Legolandu Dubaj na vás a vaše děti zkrátka čekají zážitky plné fantazie a dobrodružství, které si nesmíte nechat ujít.

Podmořské zoo a akvárium plné žraloků

Pokud jsou již vaše děti odrostlejší nebo máte chuť zažít skutečně nepřekonatelný přírodní zážitek, pak určitě neváhejte a vydejte se do největšího akvária na světě v nákupním centru Dubai Mall, které se pro své neobvyklé rozměry umístilo na první příčce v Guinnessově knize rekordů.

 • Za obrovským více než 32 metrů širokým a 8 metrů vysokým sklem, které je přístupné pro všechny návštěvníky obchodního centra a tyčí se přes dvě výšková patra, žije na 3 tisíce živočichů, včetně více než 400 žraloků. 
 • Akvárium, které pojme 10 milionů litrů vody, se rovněž pyšní prvenstvím v podobě největší koncentrace žraloků tygřích na světě. Staňte se na okamžik součástí skutečného podmořského světa a projděte pod obrovskou masou vody 48 metrů dlouhým tunelem. Na jeho konci se zblízka setkáte s piraňami, sumci, vydrami, tučňáky či krokodýly. 
 • Nechybí zde ani přes 5 metrů měřící a 750 kg vážící krokodýl, který je chloubou celé podmořské zoo. Nevšední zážitek doplní dva velké umělé vodopády v nákupním centru a projížďka po vodní hladině akvária na člunu s průhledným dnem. 
 • Ti odvážnější z vás se pak dokonce mohou obléct do neoprenu a nechat se ve speciální kleci spustit přímo do obrovského akvária mezi žraloky a pozorovat krásy podmořského života a jedinečné živočišné druhy z bezprostřední blízkosti.

Zastavte se třeba v Souk Madinat

 • jednom z obrovských nákupních center, a nechejte se svézt od jednoho obchodu k druhému tradičními speciálními taxíky po uměle vytvořených vodních cestách. 
 • Nakupování v Dubaji se rozhodně vymyká všem ustáleným pravidlům. Za návštěvu jistě stojí také některá z celé řady restaurací v ulici Al Dhiyafah. Překvapí vás pestrost perské, indické, libanonské a íránské kuchyně a přátelskost a pohostinnost místních obyvatel. 

A nesmíme zapomenout ještě na jednu podstatnou věc 

po celou dobu, kdy v Evropě panuje zima, jsou v Dubaji ty nejlepší klimatické podmínky, slunečno a teplota 26°C - 30°C

Letecká doprava

PŘÍMÝ LET

Plavba lodí
Neváhejte nás kontaktovat a zkušení travel consultanti CA Ambiera pro vás i vaše děti připraví tu nejkrásnější dovolenou.