DUBAJ - nákupy

Obchody v Dubaji Vás překvapí zbožím za pohádkové ceny.

 Dubaj je dynamické světové obchodní centrum i liberální turistická destinace. 

Charakterizovat jej lze jako kosmopolitní společnost s mezinárodním životním stylem kombinující komfort západního světa s jedinečným šarmem Arábie. Pokud rádi zažíváte vzrušení z nákupní horečky jako my z Ambieri je Dubaj tím pravým místem k a zaručuje nezapomenutelné zážitky.


Z nadčasového klidu pouště na živý ruch tržišť a obchodních center

Spojené arabské emiráty zahrnují široký výběr scenérií na velmi malém prostoru. Za jediný den můžete zažít vše od drsných hor a nekonečných dun až po písečné pláže a svěží zelené parky. Dubaj nabízí kaleidoskop zážitků od zaprášených vesnic až po luxusní obytné čtvrti, od starých domů s větrnými věžemi až po ultra-moderní nákupní centra. Nabídka je široká a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Koupit lze téměř vše. Od malých suvenýrů a typického koření až po luxusní drahá auta. Levné nákupy v Dubaji se staly nedostižným artiklem Východního světa.


Tradiční trhy vs. moderní nákupní centra

Nákupní střediska v Dubaji rostou jak houby po dešti. Každé z nich se snaží zaujmout a přitáhnout zákazníky širokou nabídkou butiků, známých značkových obchodů, inovativní architekturou, řadou zábavních center, spoustou restaurací a kaváren. Dubaj se může pochlubit více, jak 50 nákupními středisky. Mezi ty nejznámější bez pochyb patří Mall of Emirates, které se může pochlubit lyžařskou sjezdovkou a obrovským vodním akváriem s množstvím žraloků, rejnoků a dalších druhů ryb. Dubai Mall se zase pyšní kluzištěm, vodopádem, venkovní tzv. zpívající fontánou a vstupem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa. Každé obchodní středisko chce být něčím výjimečné a zaujmout.


Stylové nákupy v Dubaji jsou bezkonkurenčním zážitkem a k dostání je tu vše, na co si jen vzpomenete. Obchody mají otevřeno i do pozdních nočních hodin. Americký slogan "Shop till you drop!" - "Nakupuj, dokud nepadneš," tu má opravdu své opodstatnění. Je zde k dostání veškeré zboží, které přijde na světový trh. V klimatizovaných nákupních galeriích se pohodlně nakupuje i v horkých letních měsících a kromě nakupování jsou zde připravovány mnohé kulturní programy.

Jako kontrast moderních středisek tu stojí tradiční tržiště. Obchodníci nabízí buď široký sortiment, nebo se specializují na konkrétní zboží. Všechna tržiště v Dubaji jsou velmi živá, plná hluku, náruživých obchodníků a smlouvajících kupujících. Na rozdíl od nákupních center, kde jsou fixně stanoveny ceny, zde je nezbytné smlouvat. Pokud jste dobrými obchodníky, bude takové nakupování pro vás nejen zábavné, ale i výnosné.


Kdy jindy se vydat na nákupy než před vánoci?


 Ambiera má pro Vás tip, vydejte se do Dubaje, ubytujte se blízko nákupního centra Mall of Emirates, kde naleznete více než 466 obchodů .

Po 4 dnech objevte kouzlo na luxusní lodi Vision of the Seas . Poznejte Khasab, Abu Dhabi, Muscat a na poslední 2 dny se vraťte do Dubaje


Uvádíme příklady cen od Ambieri 

Letenky

Přímý let

Praha - Dubaj

7 680 ,- Kč

Ubytování

v Dubaji

za 3 noci / již od 4 790,- Kč

více zde

Plavby lodí

Plná penze s nápoji

již od 7 990,-Kč


Bonusy od nás

Kompletně zpracovaný podrobný průvodce , nejen nákupami v Dubaji a kontakt na zkušeného česky mluviciho Průvodce , který zajistí vše pro Vaší komfortní dovolenou - výlety, transfery, zkušené rady.