BALI - pronájem vily s českým servisem

Zážitkový a jedinečný pobyt na Bali- s českým servisem

Ostrov démonů bujných přírodních krás, přívětivých a uměnímilovných domorodců, si získává stále srdce svých návštěvníků. Ladné pohyby krásných tanečnic, uklidňující zvuk gamelanu, kaskádovitá rýžová políčka a siluety balijských chrámů tvoří část kouzla ostrova. 

Vydejte se s námi do jednoho z posledních pozemských rájů. Nabízíme pronájem privátní vily s tropickou zahradou a bazénem na tomto nádherném ostrově s českým servisem blízko nejkrásnějších pláží za cenu již od 3.500,- Kč / osobu za týden.


A co dále Vám nabízíme?

 • vyzvednutí na letišti
 • český delegát po celou dobu vašeho pobytu
 • ubytování v privátní vile s bazénem
 • zajištění výletů po Bali s česky mluvícím balijcem
 • surfové lekce s českým surfařem, lekce jógy, balijské masáže
 • transfery z vily na jiné ostrovy jako Gili, Lombok, Komodo
 • výlety privátní lodí na potápění s mantami
 • grilování a oheň na pláži
 • food tripy za gastronomií

Zajistíme vám privátní dovolenou, vše na míru dle vašich požadavků. Poradíme Vám na jakou pláž se vydat, kam na jídlo, tak abyste odjeli s pocitem, že jste zažili nejlepší dovolenou na ostrově Bohů.

Na Bali máme výborný český servis a zajistíme Vám veškeré služby, výlety, pronájmy auta, skútru, transfery z letiště - vše v češtině!


UBYTOVÁNÍ

Vily s českým servisem
Již od 3 500,-Kč za osobu / na týden

LETENKA

Praha - Bali

Již od 15 000,-Kč

PRONÁJEM SKÚTRU/AUTA

Skútr - 50 - 100,-Kč / den

Auto - od 500,-Kč / den (dle typu)Ukázky vil - pro bližsí informace nás kontaktujte 


Na Bali se střídá období sucha a období dešťů, měsíce prosinec a leden jsou s větší možností výskytu srážek, ale i tak jsou turisty hojně navštěvovanými měsíci. Celoroční teplota je kolem 30°C a moře kolem 27°C. Lidé jezdí na Bali celoročně kvůli nádherné zeleni a památkám.


Jídlo

Na Bali je velice levné jídlo - místní jídla se pohybují v cenách okolo 20 Kč, v lepších restauracích zaplatíte za několikachodové menu kolem 200 Kč. Platí se zde Indonéskými rupiemi (Rp). Jejich kurz pro orientaci 10.000 rupií je cca 20 Kč, 1.000.000 = 2000 Kč

Na Bali se dá všude platit kreditní kartou, na každém rohu jsou bankomaty, které ale vydávají maximálně kolem 3.000 Kč, takže doporučujeme přivést si dolary či eura a směnit si je zde. Doporučujeme směnárny MONEY EXCHANGE.

V restauracích se pohybují spropitné kolem 5000-10000 Rp. K ceně se připočítává i 10% taxa za služby.


Aktivita na ostrově

Doporučujeme si pronajmout skútr nebo auto a celý ostrov si procestovat, na Bali je vše velice levné! Půjčení skútru 50-100 Kč / den, půjčení auta od 500 Kč / den (dle typu auta).


Praktické informace

 • Bali nově spadá pod bezvízovou zónu, nepotřebujete tedy žádné vízum na vaši cestu pod 30 dní.

 • Pokud plánujete dovolenou delší než 30 dní, musíte si zažádat osobně na indonéské ambasádě v České Republice. Za 90ti denní vízum zaplatíte cca 900 Kč.

 • Na Bali není potřeba žádné zvláštní očkování.

 • Bali patří mezi nadstandartní destinaci s luxusními soukromými klinikami. Celodenně na Bali funguje i BIMC Hospital pro turisty.

 • Zpáteční letenky z Prahy na Bali se pohybují od 15.000 do 23.000 Kč za osobu, záleží na sezóně a na letecké společnosti. V případě zájmu Vám zajistíme ty nejlepší letenky pro Vaši dovolenou, odlety z různých letišť po celém světě.V současné době jsou nejvýhodnější letenky s Cathay Pacific za 15.600 Kč z/do Prahy včetně všech poplatků.

Náš tip

Využijte letenky s leteckou společností Emirates a využijte zastávku na pár dní v Dubaji. Rovněž možno zajistit výlety a transfery s českým průvodcem.

Jestliže toužíte strávit dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst zeměkoule, napište nám termín a počet osob a my Vám vykouzlíme tu nejkrásnější dovolenou. 


Další informace naleznete ZDE

Pro bližší informace nás kdykoli kontaktujte.